dovolená-2023

Relax s komfortním zázemím za příznivé ceny - bazén, chatky ( všechny mají WC+sprchu ), camping ( sprchy bez žetonů ), domácí kuchyně, wifi free


Úvodní stránka » Novinky » dovolená-2023
Hlavní obsah stránky

Hledáte vhodné místo pro dovolenou s rodinou nebo přáteli? Nebo jen na pár dnů prostě relaxovat v přírodě s veškerým zázemím a komfortem za příznivé ceny? Přestavte si, že máte pohodlné ubytování jen pro sebe - s ložnicí, vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, privátním posezením před chatkou - a zároveň můžete nechat děti, aby si užívali všech aktivit, které jsou na dosah, zaplavat si ve venkovním bazénu, zahrát si nohejbal či volejbal, stolní tenis a mnoho dalších her, udělat si oheň a třeba opékat špekáčky, grilovat maso, dát si něco z domácí kuchyně v restauraci, posedět u piva či domácího vína na zahrádce u restaurace nebo bazénu, užít si odpočinek s živou hudbou a zazpívat písničky, které znáte...to vše máte k dispozici a je jedno, jestli jste ubytováni na chatkách, v karavanu, obytném autě nebo stanu. Naše ubytovací kapacita je 200 lůžek, všechny chatky mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha, umyvadlo ) a kuchyňku s ledničkou.

Pokud potřebujete jakékoliv informace, připojíte se k wifi zdarma a můžete vyrazit na výlety nejen na kole :-) V našem okolí jsou krásná místa a památky, zlínská ZOO je nejnavštěvovanější turistické místo na Moravě - rádi vám poradíme i další místa dle vašeho přání!
Pro pobyty v r. 2023 platí zvýhodněné ceny a slevy - viz Ceník. V nabídce bude samozřejmě od července vyhřívaný bazén, hřiště s umělou trávou, trampolíny a další dětská hřiště, beach volejbal a všechny aktivity, které znáte z minulého roku. U bazénu najdete kromě kompletně vybaveného baru i možnost posezení na stylových zahrádkách, kde si budete moci užít kombinaci opravdového relaxu a zároveň budete mít své ratolesti pod neustálým dohledem...můžete odpočívat, během koupání třeba zkontrolovat nové emaily či naplánovat výlety v okolí, prostě cokoliv si přejete ve spojení s lahodným čepovaným pivem, bohatým výběrem alko i nealko nápojů, něčím k snědku, nejrůznějšími pochutinami i zmrzlinou.

V rámci ubytování mají všechny chatky oddělené ložnice, vlastní sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou a ke každému ubytování náleží také posezení, které se nachází přímo před chatkou. Neomezujeme naše hosty podmínkou pobytu na týden a více, od soboty do soboty, je jen na vás, na jak dlouho a kdy si přijedete odpočinout ( uplatňujeme ale pravidlo min 2 nocí na chatkách ) - nemusíte složitě zjišťovat volné termíny, stačí se kdykoliv podívat online na volné chatky na našem webu a z pohodlí domova či na cestě provést rezervaci ubytování. Pro všechny rezervace ( chatky, karavany, obytná auta, stany ) platí sleva 10% při pobytu delším, jak 3 noci ! Nebo v případě, že vaše dovolená bude min 7 nocí, získáte od nás 1 noc zcela ZDARMA.
  
AKCE v KEMPU Dešná a okolí - během těchto termínů neposkytujeme slevu na ubytování:

13. - 16. 7. 2023   Masters of Rock - mezinárodní open air festival
18. - 19. 8. 2023   Trnkobraní - multižánrový hudební a kulturní festival
18. - 20. 8. 2023   Barum Rally - známá automobilová rally s atraktivními RZ
Zpět na seznam novinek