Úvodní stránka » Novinky » Sezóna 2019
Hlavní obsah stránky


V letošním roce Vás čeká opět několik novinek, které udělají radost především Vašim dětem :-) v nabídce bude samozřejmě vyhřívaný bazén, trampolíny a dětská hřiště, beach volejbal a všechny aktivity, které znáte z minulého roku včetně možnosti zapůjčení malých dětských bazénků pro nejmenší přímo k chatce pro Váš komfort i zázemí a také pro Vaše soukromí.  U bazénu najdete kompletně vybavený bar včetně zahrádky, který nabízí za příznivého počasí čepované pivo, bohatý výběr alko i nealko nápojů, nejrůznější pochutiny a sladkosti a také domácí kopečkovou zmrzlinu.
Všechny chatky mají oddělené ložnice, vlastní sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou a k ubytování náleží také posezení, které se nachází přímo před každou chatkou. Neomezujeme naše hosty podmínkou pobytu na počet dnů, je jen na vás, na jak dlouho si přejete odpočinout...a nemusíte složitě zjišťovat volné termíny, stačí se kdykoliv podívat online na volné chatky na našem webu a z pohodlí domova či na cestě provést rezervaci ubytování!
Pro děti i dospělé rozšiřujeme možnosti venkovních her, nově zmíníme venkovní bludiště pro děti i dospělé, fotbalový kulečník s rozměry 8 x 6m, jednáme s dodavatelem o možnosti šlapacích kár a aut pro všechny věkové kategorie. Nově budou k dispozici různé dárky ( pro ubytované na týden a déle zdarma ) jako trička, ozdoby, náramky, hrníčky na kafe s naším logem včetně možnosti získat speciální ručně vyráběné šperky s textem dle vlastního výběru ( osobní symbol ) ve stříbrné i zlaté variantě. postupně budeme doplňovat fotografie i další informace - těšíme se na Vás!
 
AKCE v KEMPU Dešná a okolí:


24. - 26. 5. 2019   Aligatoří Stopou X -
jubilejní sraz příznivců motorových čtyřkolek
11. - 14. 7. 2019   Masters of Rock - mezinárodní open air festival
26.7. - 4.8. 2019   Sraz a speciální výstava Klubu přátel chodského psa
16. - 17. 8. 2019   Trnkobraní - multižánrový hudební a kulturní festival
16. - 18. 8. 2019   Barum Rally - známá automobilová rally s atraktivními RZ


  


Zpět na seznam novinek