Úvodní stránka » Novinky » Sezóna 2019
Hlavní obsah stránky


V letošním roce Vás čeká opět několik novinek, které udělají radost především Vašim dětem :-) v nabídce bude samozřejmě vyhřívaný bazén, trampolíny a dětská hřiště, beach volejbal a všechny aktivity, které znáte z minulého roku včetně možnosti zapůjčení malých dětských bazénků pro nejmenší přímo k chatce pro Váš komfort i zázemí a také pro Vaše soukromí.  U bazénu najdete kompletně vybavený bar včetně zahrádky, který nabízí za příznivého počasí čepované pivo, bohatý výběr alko i nealko nápojů, nejrůznější pochutiny a sladkosti a také domácí kopečkovou zmrzlinu.
Všechny chatky mají oddělené ložnice, vlastní sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou a k ubytování náleží také posezení, které se nachází přímo před každou chatkou.
Pro děti i dospělé budeme rozšiřovat možnosti venkovních her, již nyní jednáme s dodavatelem o možnosti šlapacích kár a aut pro všechny věkové kategorie. Nově budou k dispozici různé dárky ( pro ubytované na týden a déle zdarma ) jako trička, ozdoby, náramky, hrníčky na kafe s naším logem včetně možnosti získat speciální ručně vyráběné šperky s textem dle vlastního výběru ( osobní symbol ) ve stříbrné i zlaté variantě. postupně budeme doplňovat fotografie i další informace - těšíme se na Vás!

Po několika letech došlo k mírnému navýšení ceny za ubytování, které se snažíme kompenzovat i nadále slevou při pobytech delších, jak 3 noci. Jen pro příklad uvádíme, že cena silové elektřiy oproti minulému roku byla dodavatelem navýšena o 35%, my po 5 letech redukujeme původní ceny v průměru pouze o 10%...veškeré zaplacené rezervace z minulého roku zůstávají v platnosti v původních cenách jako bonus za včasnou objednávku, jako každoročně s vyjímkou termínů Master of rock, Trnkobraní a Barum rallye, kde slevy nejsou poskytovány ( ale také žádný příplatek, jak máme možnost vidět ve Zlíně a okolí :-) )

  


Zpět na seznam novinek