Sezóna 2020

Relax s komfortním zázemím za příznivé ceny,
vybavené chatky pro 2-8 osob s oddělenými ložnicemi, WC, sprchou, kuchyňkou a ledničkou, vyhřívaný bazén, aktivity pro děti i dospělé, restaurace s domácí kuchyní, WiFi zdarma
Úvodní stránka » Archiv » Sezóna 2020
Hlavní obsah stránky


V letošním roce Vás čeká opět několik novinek, které udělají radost především Vašim dětem :-) v nabídce bude samozřejmě od července vyhřívaný bazén, hřiště s umělou trávou, trampolíny a další dětská hřiště, beach volejbal a všechny aktivity, které znáte z minulého roku. U bazénu najdete kompletně vybavený bar včetně zahrádky, který nabízí za příznivého počasí čepované pivo, bohatý výběr alko i nealko nápojů, něco k snědku, nejrůznější pochutiny a sladkosti a také domácí zmrzlinu.
Všechny chatky mají oddělené ložnice, vlastní sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou a k ubytování náleží také posezení, které se nachází přímo před každou chatkou. Neomezujeme naše hosty podmínkou pobytu na týden a více, od soboty do soboty, je jen na vás, na jak dlouho a kdy si přejete odpočinout ( v sezoně uplatňujeme pravidlo aspoň 2 nocí )...a nemusíte složitě zjišťovat volné termíny, stačí se kdykoliv podívat online na volné chatky na našem webu a z pohodlí domova či na cestě provést rezervaci ubytování!
Pro děti i dospělé opět rozšiřujeme možnosti venkovních aktivit o další elektronické hry u restaurace i bazénu, funkční venkovní bludiště pro děti i dospělé, fotbalový kulečník s rozměry 8 x 6m. Zůstávají k dispozici naše ručně vyráběné dárky ( pro ubytované na týden a déle zdarma ) jako trička, polštářky, svíčky, náramky, hrníčky na kafe s naším logem včetně možnosti získat speciální ručně vyráběné šperky s textem dle vlastního výběru ( osobní symbol ) ve stříbrné i zlaté variantě. Vše si můžete již dopředu prohlédnout v našem E-shopu, kam budeme doplňovat fotografie i další informace - těšíme se na Vás!
 
AKCE v KEMPU Dešná a okolí - během těchto termínů neposkytujeme slevu na ubytování:


  9. - 13. 7. 2020   Masters of Rock - mezinárodní open air festival
14. - 15. 8. 2020   Trnkobraní - multižánrový hudební a kulturní festival
28. - 30. 8. 2020   Barum Rally - známá automobilová rally s atraktivními RZ


Zpět na archiv novinek