Kemp

Kemp se nachází několik kilometrů od města Zlín a disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách. Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků....

Kemp nedaleko Zlína disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách.


Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků, ať už upřednostňují přírodnější
formu noclehu (stany), vlastní zázemí (karavany) či komfort a odpovídající servis (chaty)
 


- Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.

- Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.


Při ubytování v chatách je možno volit ze čtyř možností dle prostoru a komfortu vybavení. V nabídce jsou chaty PŮVODNÍ s kapacitou až 8 osob, chaty STANDARDNÍ s kapacitou 6 osob a chaty STANDARD LUX s kapacitou 5 osob. Všechny chaty disponují vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou. Chaty FENG SHUI jsou nabízeny ve variantě pro 2 osoby s manželskou postelí nebo 2 osoby ( oddělené postele ) s možností přistýlky. 

Ceník ubytování:
Obytný přívěs nebo Karavan (elekt. přípojka v ceně) 300,-Kč/ noc
Stan malý ( 1 - 2 osoby )
Stan velký ( 3 - více osob )
90,-Kč/ noc
120,-Kč/noc
Osoba nad 10 let 80,-Kč/ noc
Děti 3-10 let 50,-Kč/ noc
Auto 70,-Kč/ noc
Motocykl 50,-Kč/ noc
Elektrická přípojka 100,-Kč/ noc