Kemp

Kemp se nachází několik kilometrů od města Zlín a disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách. Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků....

Kemp nedaleko Zlína disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách.


Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků, ať už upřednostňují přírodnější formu noclehu (stany), vlastní zázemí (karavany) či komfort a odpovídající servis (chaty).


- Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.

- Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

Při ubytování v chatách je možno volit ze čtyř možností dle prostoru a komfortu vybavení. V nabídce jsou chaty PŮVODNÍ s kapacitou až 8 osob, chaty STANDARDNÍ s nově rekonstruovanou koupelnou a kapacitou 6 osob a chaty STANDARD LUX – kompletně rekonstruované s kapacitou 5 osob. Všechny chaty disponují vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou.


Novinkou ve výběru chat jsou chaty ve stylu FENG SHUI. Tato prastará východní filozofie pracuje s energiemi v prostoru, potlačuje negativní a posiluje pozitivní, pracuje s barvami a materiály s cílem vytvořit útulné místo plné harmonie, ideální k odpočinku.


Ceník ubytování:

Obytný přívěs nebo Karavan (elekt. přípojka v ceně) 300,-Kč/ noc
Stan malý ( 1 - 2 osoby )
Stan velký ( 3 - více osob )
90,-Kč/ noc
120,-Kč/noc
Osoba nad 10 let 80,-Kč/ noc
Děti 3-10 let 50,-Kč/ noc
Auto 70,-Kč/ noc
Motocykl 50,-Kč/ noc
Elektrická přípojka 100,-Kč/ noc

Pronájem
Ručník 30,-Kč/ den
Grill 50,-Kč/ 1/2dne
Žehlička 50,-Kč/ den
Míč 30,-Kč/ hod
Stolní tenis 30,-Kč/ hod
Badminton 30,-Kč/ hod
Prodej
Turistická mapa
Dřevěné uhlí 50,- Kč/ kg
Pohlednice
Poštovní známka
Toaletní papír 10,- Kč