Úvodní stránka » Novinky » Sezona 2024
Hlavní obsah stránky

Brána k dokonalé dovolené – Resort a Kemp Dešná 2024

Únik do přírody s pohodlím a zábavou
Představte si, že se každé ráno budete probouzet v chatce obklopeni klidem přírody. Vaše soukromá oáza nabízí vše, co potřebujete: samostatnou  ložnici, vybavenou kuchyňku, vlastní sociální zařízení a posezení před chatkou. Zatímco vy odpočíváte, vaše děti mohou bezpečně prozkoumávat množství dostupných aktivit. U nás najdete dokonalé prostředí pro každého, kdo touží po spojení s přírodou, hledá únik od běžného života nebo si přeje prožít nezapomenutelné chvíle v kruhu svých blízkých.

Domácí pohoda a harmonie ve stylu Feng Shui

V Kempu Dešná věříme, že harmonie domova je základem šťastné rodiny. Naše restaurace i část chatek, navržené s ohledem na principy Feng Shui, vytváří uklidňující atmosféru, kde se každý může cítit jako doma. Nabízíme pestré ubytování od apartmánů pro společné chvíle ve dvou, přes rodinné chaty, až po autentické chatky plné charakteru pro dobrodružnější duše. Rodiny s dětmi ocení bohaté vyžití v našem venkovním bazénu, minizoo, a množství sportovních a zábavných aktivit, které Kemp Dešná poskytuje - sportovní hřiště, stolní tenis, trampolíny a večerní táboráky jsou jen některé z nich, které náš kemp nabízí. Blízkost ZOO Lešná zaručuje další vzrušující dobrodružství pro malé i velké.

Flexibilní ubytování podle vašich přání
Zatímco chatky v našem kempu jsou k dispozici pro pobyty na 2 noci a více, ubytování ve vlastních stanech, karavanech nebo obytných autech je možné i na jednu noc. Ubytování v chatkách se rezervuje pouze online prostřednictvím odkazu Rezervace. Veškeré podrobnosti a další detaily také najdete pod odkazem Ceník.

Chutě, které spojují
Dospělí i páry ocení klidné prostředí našeho kempu, romantické večery u táboráku i možnosti procházek po okolní nádherné přírodě. Naše restaurace s domácí kuchyní je místem, kde se nejen rodiny setkávají u stolu plného lásky a skvělého jídla. Zde mohou sdílet příběhy dne, plánovat další dobrodružství, nebo jednoduše jen tak být spolu.

Plánované akce v okolí:
Připojte se k nám během vyhledávaných lokálních akcí, které oživují naše okolí a přitahují návštěvníky z celého světa:

  • Masters of Rock: 11. - 14. 7. 2024
  • Trnkobraní:          23. - 24. 8. 2024
  • Barum Rally:        16. - 18. 8. 2024

Důležitá Poznámka Během těchto akcí se neposkytují žádné slevy na ubytování. Plánujte svou návštěvu včas, aby jste si zajistili místo a mohli vychutnat tyto jedinečné události v našem okolí.

Přijeďte a prožijte dovolenou 2024 v Kempu Dešná

V Kempu Dešná věříme, že každý z nás hledá něco jiného - ať už je to klid, dobrodružství, nebo čas strávený s rodinou. Ať už hledáte místo pro rodinnou dovolenou, romantický únik, nebo prostor pro firemní akce, srazy, svatby či rodinné oslavy, náš kemp je připraven splnit všechna vaše přání. Navštivte naši webovou stránku pro zobrazení volných termínů a snadnou online rezervaci. Těšíme se na vás v Resortu a Kempu Dešná, kde na vás čeká spojení s přírodou, domácí pohoda a nezapomenutelné zážitky pro každého - prostě kde začíná vaše dokonalá dovolená!
Zpět na seznam novinek