Rozhovor Lidovky.cz: Výjimečný kemp. Chatky ve stylu feng-šuej, jídlo podle pěti elementů

Nábytek, obrázky i květiny. Vše má v chatce své dané a neměnné místo. Chatky v našem kempu jsou totiž zařízené ve stylu feng-šuej. „Tento styl pomáhá prostředí, ve kterém žijeme, uvést do rovnováhy a harmonie. Přirozené prostředí je dávno narušeno různými umělými vlivy a zářením, ať už hovoříme o mobilních telefonech, vysokofrekvenčním záření, mikrovlnných troubách, bezdrátových sítích a mnohém dalším. Ve vesmíru platí obecné zákonitosti a principy, které bychom neměli opomíjet,“ říká v rozhovoru pro server Lidovky.cz majitel kempu Petr Zavadil.
Úvodní stránka » Novinky » Rozhovor Lidovky.cz: Výjimečný kemp. Chatky ve stylu feng-šuej, jídlo podle pěti elementů
Hlavní obsah stránky
Nábytek, obrázky i květiny. Vše má v chatce své dané a neměnné místo. Chatky v kempu Dešná jsou totiž zařízené ve stylu feng-šuej. „Tento styl pomáhá prostředí, ve kterém žijeme, uvést do rovnováhy a harmonie. Přirozené prostředí je dávno narušeno různými umělými vlivy a zářením, ať už hovoříme o mobilních telefonech, vysokofrekvenčním záření, mikrovlnných troubách, bezdrátových sítích a mnohém dalším. Ve vesmíru platí obecné zákonitosti a principy, které bychom neměli opomíjet,“ říká v rozhovoru pro server Lidovky.cz majitel kempu Petr Zavadil.

Feng-šuej chata je kompletně zařízena ve stylu prastaré východní filozofie, pracující s energiemi, vytvářející útulné harmonické prostředí, otevřené klidu, odpočinku a prostému vnímání krásy.
Feng-šuej (风水) je slovo sestavené ze dvou čínských znaků. „Feng“ znamená vítr a „šuej“ znamená voda. Ideální místa jsou taková, kde jsou energie živlů vyrovnané. Školy se liší, ale základem je čínská geomantie, „v terénu“ podobná v Evropě známému proutkaření.

Celý rozhovor naleznete
zde.
Zpět na seznam novinek