Úvodní stránka » Rezervace » Rozmluva o budoucnosti
Michael St. Clair je bývalý ekonom, finanční poradce, a později aktivní astrolog a vizionář, investiční bankéř a zakladatel "zářících zón budoucnosti", žijící ve Švýcarsku. Zde je jeho opravdu důležité a mnohoří kající interview s internetovým Projectem Camelot, který se snaží mapovat skutečně dění. Pořízeno v Montreaux ve Švýcarsku.

„ Věci nejsou v pořádku. Ale máme dost času na to, abychom se dobře připravili. Slovem "připravit" myslím mentálně připravit na to, s čím se budeme muset potýkat, či trénovat naši mysl, aby šla dále, aby dělala téměř nemožné. Můžeme to dokázat. Bude to drsná jízda pro Zemi i pro nás.“

A po roce 2010 až do roku 2017 je docela jasné, že přicházíme do něčeho, co by se dalo nazvat těžkými časy, nebo alespoň neobvyklou dobou. Ale neznamená to, že se v tomto časovém rozmezí nemůže dařit a přijít s úplně novými řešeními.

A proto říkám.že bychom se měli ubrat na relativně bezpečná místa a vytvořit malé ekonomiky a malé společnosti, které učí nové způsoby žití, protože to ostatní jednoduše odezní.
Rozmluva o budoucnosti