Zbrusu nový koncept stravování v České republice.

Přivítejte restauraci Pěti elementů, restauraci, kde se vaří podle starodávné tradice Feng Shui. Možná by zde byl protor psát o tom, co jsou to ty tajemné rituály vaření v kruhu, i o tom, že suroviny pro kuchyni jsou nejlepší ty regionální...
Úvodní stránka » Novinky » Zbrusu nový koncept stravování v České republice.
Hlavní obsah stránky
Hojnost, láska, štěstí, pohoda... abstraktní slova? Prázdné slova současné společnosti? Nemožné cíle pro většinu?

Chce se říct - každý jak potřebuje a jak se cítí. Vše na Zemi je možné, skutečně cokoliv.

Dostali jsme se do roku, který bude přinášet to, co jsme loni zaseli. To letos sklidíme v plné síle - ať už to bylo pozitivní nebo negativní semínko. Ale nechceme nikomu sahat do svědomí, to není náš úkol. Na začátek roku jsme jen chtěli naznačit, že ani my si neklademe malé cíle, když vám představujeme zbrusu nový koncept stravování v České republice.

Přivítejte restauraci Pěti elementů, restauraci, kde se vaří podle starodávné tradice Feng Shui. Možná by zde byl protor psát o tom, co jsou to ty tajemné rituály vaření v kruhu, i o tom, že suroviny pro kuchyni jsou nejlepší ty regionální...

Letos vás čeká také mnoho workshopů, přednášek, setkání, ochutnávání, poznávání a to přímo u nás na Dešné. V únoru odstartujeme s mistry v oboru Feng Shui! Bude dobré sledovat náš Facebook profil a web restaurace. Budeme rádi, když se o tyto informace také podělíte s vašimi přáteli a doporučíte jim návštěvu Pěti elementů.

Tím nás potěšíte, dáte najevo sounáležitost s myšlenkou, že dobřé jíst znamená dobře žít a především umožníte dále rozvíjet něco fantastického! Nechceme být žádném případě vnímáni jako přísavky aktuálních trendů. O Feng Shui se hovoří v současné době víc a víc a není se čemu divit. Navazujeme tam, kde jsme přerušili naši práci. Již v minulosti jste mohli u nás v resortu zažít spoustu workshopů na rozličné "ezoterické" témata. Dotýkali jsme se ožehavých otázek lidstva, naší minulosti i budoucnosti. Kdo byl, rád vzpomene, kdo nezažil jen těžko uchopí z psaného textu tu energii, radost, sdílení a pohodu tohoto místa. Některé věci je prostě třeba zažít na vlastní kůži. Děláme a uděláme vše pro to, aby jsme naplnili naše vize a v rámci restaurace taky vaše žaludky. Spoustu z toho co jsme zde napsali, víte sami nejlépe. Takže proč o tom dále jen psát, když vás můžeme rovnou srdečně pozvat do Resortu Dešná u Slušovic do naší báječné restaurace. Jste vítání! Krásný rok 2016 všem přeje team Pěti elementů.


Zjistěte více na www.petelementu.cz

Zpět na seznam novinek